Úvod
Novinky
Základní údaje
Naše projekty
Kariéra
Kontakt
 
Počítačové sestavy
  
Bezdrátový internet
Internetová televize
Servis IT
Servisní programy
Ceník servisních prací
   

Servisní programy

Zájemce o naše servisní služby si může zvolit z několika nabízených typů servisních programů:


BASIC
Závada se ohlašuje na běžném telefonním čísle spol. DaCoNet. Oprava u zákazníka je ve většině případů provedena do dvou pracovních dnů, stejně tak jako oprava v našem servisním středisku. Zájemci o rychlejší opravu mohou o tuto službu telefonicky požádat v pracovních dnech od 8.30 do 16.00 hodin a servis je většinou zajištěn stejný den, jak byla závada nahlášena. Do měsíčního paušálního poplatku jsou započítány minimálně 2 hodiny práce, které jsou zpravidla využity na preventivní kontroly funkce programů a techniky.

Cena bez DPH za měsíc: 740,- Kč

STANDARD
Závada se ohlašuje na běžném telefonním čísle spol. DaCoNet. Zásah našich pracovníků zaručujeme během pracovního půldne. To znamená, že když je závada nahlášena do 12.00 hod., náš technik přijíždí k zákazníkovi nejpozději do 17.30 hod. téhož dne. Závada nahlášená po 12.00 hodině je opravována nejpozději do 9.30 hodin následujícího dne. Do měsíčního paušálního poplatku jsou započítány minimálně 4 hodiny práce, které jsou zpravidla využity na preventivní kontroly funkce programů a techniky včetně čištění.

Cena bez DPH za měsíc: 1790,- Kč

FIRST
Závada se ohlašuje na běžném telefonním čísle spol. DaCoNet nebo pomocí zvláštního kontaktu od 8.00 hod. do 20.00 hodin. Zásah našich techniků zaručujeme do 6.00 hodin od nahlášení poruchy či závady. Součástí měsíčního poplatku je minimálně 8 hodin činnosti zaměřující se na údržbu a kontrolu funkčnosti sítě. Tento servisní program je určen pro společnosti s počítačovou sítí, kde i krátkodobý výpadek ohrožuje celkový provoz.

Cena bez DPH za měsíc: 3990,- KčNaší snahou je plnit Vaše veškeré požadavky k Vaší plné spokojenosti.


DaCoNet s.r.o.
Otokara Breziny 422
250 82 Úvaly
tel: +420 721 816 347
mail: info@daconet.cz
speed.gif, 5,5kB

 
Copyright © 2011 DaCoNet s.r.o. All rights reserved.