Úvod
Novinky
Základní údaje
Naše projekty
Kariéra
Kontakt
 
Počítačové sestavy
  
Bezdrátový internet
ceník připojení
mapa pokrytí
parametry připojení
smlouva
všeobecné podmínky
Internetová televize
Servis IT
   

Bezdrátový internet

Přístup k internetu bezdrátovým připojením standardu Wi-Fi, který je vhodný pro snadné a rychlé připojení domácností, menších a středních firem, společností v lokalitě Praha - východ. Pro náročnější nabízíme připojení v licencovaném pásmu.

Zákazníkům především garantujeme rychlost přístupu k Internetu za zajímavé ceny. Pro zajištění kvality datových přenosů používáme moderní technologie jak z oblasti hardwaru, tak i z oblasti obslužných softwarových aplikací. Celá síť je monitorována.
 

 
Být neustále v kontaktu se zákazníky, obchodními partnery či získávání informací je v dnešním světě považováno za nutnost pro každou firmu, společnost či domácnost. 


Proč si vybrat jako poskytovatele internetu právě nás:

  • spolehlivé připojení za velmi nízké ceny
  • snížení nákladů spojených s provozem internetových služeb
  • výhodné připojení k Internetu ve Vaší lokalitě 24 hod. denně
  • v blízké budoucnosti využívání telefonování ( plnohodnotný provoz – volání do sítě Internet a také na jakékoliv telefonní číslo v JTS )
  • možnost sledování kamerovým systémem Vašich nebytových či bytových prostor, vstupů

Poskytujeme připojení k síti internet technologií Wireless Fidelity – Wi-Fi ( protokol IEEE 802.11 ) v nelicencovaném pásmu 2.4 GHz a 5 Ghz. 
Veškerá námi poskytovaná připojení do sítě internet jsou bez omezení toku dat, neuplatňujeme omezení typu FUP - Fair User Policy.

Připojení rozdělujeme do dvou základních skupin: pro domácnosti a pro společnosti. Dále jsme schopni na základě individuálních požadavků vytvořit projekt včetně realizace připojení bytových družstev. Toto se však odvíjí od jednotlivých případů a lokalit, pro informace nás prosím kontaktujte na našich telefonech či přes e-mail.

DaCoNet s.r.o.
Otokara Breziny 422
250 82 Úvaly
tel: +420 721 816 347
mail: info@daconet.cz
speed.gif, 5,5kB

 
Copyright © 2011 DaCoNet s.r.o. All rights reserved.