Úvod
Novinky
Základní údaje
Naše projekty
Kariéra
Kontakt
 
Počítačové sestavy
  
Bezdrátový internet
bb
Servis IT
   

Ceník www

Webové prezentace rozdělujeme do pěti základních skupin:

DaCoWeb
Můžete si vybrat z několika předpřipravených prezentací, které jsou vhodné pro všechny, kteří začínají a chtějí mít svou prezentaci na Internetu, prezentovat své zájmy. Tyto prezentace obsahují úvodní stránku a čtyři podstránky - produkty, služby, kontakt, formulář pro poptávku

od 2500,- Kč

 
BasicWeb 

Ekonomická prezentace firmy, několik provázaných WWW stránek obsahující logo, podrobný podpis aktivit, produktů a veškeré kontaktní informace. Vše je doplněno max. 10-ti barevnými fotografiemi či obrázky, celkový design a barevné ladění dle požadavků. 
od 3500,- Kč
 
EasyWeb

Varianta prezentace s počtem cca 10 stran pro sdělení informací o firmě, popis produktů a služeb, kontaktní informace, s použitím 20 obrázků, formulář pro okamžitý kontakt.
od 6000,- Kč
 
ProfiWeb

Profesionální prezentace větších rozměrů, web může obsahovat i 30 stránek, je vytvořeno profi navigační menu s efekty ( Flash, DHTML) obsahující detailní informace o produktech, službách, reference, formulář pro okamžitý kontakt, virtuální mapu umístění Vaší společnosti v ČR, možnost vytvoření anket, atd.
od 10000,- Kč
 
E-BusinessWeb
 
Nově vytvářený elektronický obchod - virtuální obchodní dům v PHP a databázi MySQL, max. 1000 položek, stejné množství obrázků nebo fotografií. Snadná administrace - přidávání položek, úprava cen, …
od 14500,- Kč


* Cena vždy závisí na požadavcích zákazníka, pokud si zákazník přeje jednoduchou prezentaci bez velké grafiky, je cena samozřejmě nižší a naopak.
Ceny jsou uváděny bez DPH.


Pro velmi rychlé vytvoření e-shopu nabízíme řešení Shopmagic.


DaCoNet s.r.o.
Otokara Breziny 422
250 82 Úvaly
tel: +420 721 816 347
mail: info@daconet.cz
speed.gif, 5,5kB

 
Copyright © 2011 DaCoNet s.r.o. All rights reserved.